Szkolenie wyjazdowe – Białoruś – 25-30.05.2013 r.

Pojedź z nami na Białoruś by poznać tajniki wyceny mienia zabużańskiego i przeżyć ciekawą przygodę spotkania z bohaterską i tragiczną historią tych ziem Rzeczypospolitej.
 
Oddział Warszawski PSRWN organizuje kurs specjalistyczny na kresach pod nazwą: „Metodyka wyceny nieruchomości zabużańskich na przykładzie województw: poleskiego, nowogródzkiego i wileńskiego”.
 
Wyjazd pozwoli na bezpośrednie zapoznanie się ze specyfiką terenów kresowych, a szczególnie byłych województw: poleskiego, nowogródzkiego, wileńskiego. W programie przewidywane jest zwiedzanie miejsc i zabytków mających kolosalne znaczenie dla polskiej historii i kultury.
 
Termin:                25 – 30 maja 2013 roku
Miejsce:              Białoruś
Ilość godzin edukacyjnych: rzeczoznawcy majątkowi 24 godziny; pośrednicy 13 godzin
 
Seminarium zostało przygotowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 30 lipca 2010 roku, w sprawie stałego doskonalenie zawodowego przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców nieruchomości  (Dz. U. Nr 140 poz. 945).
 
Zapraszamy rzeczoznawców majątkowych, pośredników , osoby towarzyszące oraz wszystkich zainteresowanych problematyką wyceny i historią.
 
Uwaga: ilość miejsc ograniczona, zapisy wg kolejności zgłoszeń wraz z wpłatą zbierane są do dnia 15 lutego 2013 roku. Po podanym wyżej terminie zapisy uczestników dokonywane będą na listę warunkową.
 
W imieniu Zarządu Oddziału Warszawskiego PSRWN zaprasza
  
Prezes Oddziału
Małgorzata Skąpska
[wpdm_file id=3 title=”true” template=”facebook ” ][wpdm_file id=4 title=”true” template=”facebook ” ]

Dodaj komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!